Yeni Oyunda 2308 Oyun var.
Dil seçin: Türkçe English
2 Kişilik » Dragon Ball: Sert Dövüş
 

5379 kere oynandı.

Çocukluğumuzun efsane çizgi romanı Dragon Ball'ın oyunları, dövüş oyunları arasında en iyiler arasına girmeyi başardı. Oyundaki amacınız da kahramanınız Son Goku ile Ejder Topları'nı bulmak ve önünüze çıkan bütün rakipleri haklamak olacaktır. Sırasıyla " START " ve " NEW GAME " butonlarına tıklayıp zorluk derecenizi seçin. Oyun kontrolleri ve mevcut olan özel hareketleri sizler için açıkladık:

Birinci Oyuncu hareket Etme: " W, A, S, D Atak: " Zıplama: " Güç Toplama: " "

İkinci Oyuncu Hareket Etme: " OK (YÖN) TuşlarıAtak: " Numerik Klavyede 1 " Zıplama: " Numerik Klavyede 2 " Güç Toplama: "Numerik Klavyede 3"

 Ortak Özel Hareketler Hızlı Koşma: " İleri+İleri " Ateş Atma: " Aşağı+İleri+Atak " Özel Atak 1: " Yukarı+Yukarı+Atak " Özel Atak 2: " İleri+İleri+Atak " Özel Atak 3: " Geri+Aşağı+İleri+Atak " Kasırga: " Geri+İleri+Atak "

Özel hareketleri yapabilmeniz için, ekranın altında bulunan güç göstergesini doldurmanız gerekmektedir. Unutmayın düşmanlarınız sizin bir açığınızı bulduğu zaman sizi etkisiz hale getirmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Bunun için dikkatli oynamalı ve düşmanlarınızı hafife almamalısınız. Yeni-Oyun.com bu oyunumuzda herkese başarılar dileriz.

Benzer Oyunlar