Yeni Oyunda 2308 Oyun var.
Dil seçin: Türkçe English
Beceri » Express Tren
 

3082 kere oynandı.

Express Tren oyununda amacımız geçişleri kontrol ederek oluşabilecek herhangi bir kazayı önlemektir. Kontrolü oldukça zor olan bu yapılar, binlerce insanın hayatını ellerinde bulunduruyorlar. Haliyle bu yolları kontrol eden görevlilerde aynı sorumluluğu üstleniyorlar.

Çeşitli şehirlerde yer alan, karmaşık tren yollarının kontrolünü üstleniyoruz. "MOUSE" kontrolü ile oynadığımız oyunda yapmamız gereken tek şey, tren yollarının kesiştiği noktadaki ışıkları kontrol etmek. Bu ışıklar sayesinde, farklı yönlerden gelen trenleri kontrol edebiliyoruz. Amacımız trenlerin çarpışmalarını önlemek. Bir yöne kırmızı yanarken, geçiş hakkı diğer yöne ait oluyor. Böylece tren yolunda düzeni sağlayabilirsiniz.

Oyun başlangıçta kolay ilerlese de, 3. bölümden sonra oldukça karmaşık bir hal alıyor. Hangi yönü durdurup, hangi yöne geçiş hakkı vereceğinizi şaşırabilirsiniz. Tabi bu da oyunun sonu demek. Sağ alt köşedeki rakamlardan tren sayısını takip edebilirsiniz. Bu rakam ne kadar trenin daha geçeceğini göstermekte. Toplamda 2 hakkınız bulunuyor.

"www.yeni-oyun.com" iyi eğlenceler diler.

Benzer Oyunlar